Odalarımız

Image
Yurtlardan farklı olarak apart odaları sadece 1 ve 2 kişiliktir. Yalnız kalmak isteyenler tek kişilik odaları, oda arkadaşı isteyenler ise çift kişilik odaları tercih etmektedir. Tüm odalarda son teknoloji LED televizyon, konforlu baza özelliğini taşıyan yataklar, çalışma masaları bulunmaktadır. En önemli özelliği ise odalar ait mutfak ve banyo olmasıdır.

Yurtlarda olduğu gibi Nilay Kız Öğrenci Apartı senelik konaklama olmaktadır. Ödemeler peşin ya da taksitli olarak gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca elden ödeme  opsiyonu bulunmaktadır. Tüm imkanlar öğrencilerimiz memnuniyetini daha fazla sağlamak üzerine kurulmuştur. Diğer Yalova apartları arasında fark yapan tarafı da budur.

Apart daireler, Nilay Kız Öğrenci Apartında oda özelliğindedir. Bu odalara bağlı mutfak ve banyo bulunmaktadır. Her iki odaya özel olan bu imkanlar sayesinde kendi yemeklerinizi ücret ödemeden yapabileceksiniz. Ayrıca tüm faturalar için ekstra bir ücret ödemeyeceksiniz. Yani elektrik faturası, su faturası, internet ve doğalgaz faturası apart ücretine dahildir.

Lüks Odalar
1 kişilik ya da 2 kişilik lüks odalarla kız öğrenci apartı hizmeti
Temizlik Hizmeti
Deneyimli personeller tarafından , her gün tuvalet ve banyolarınız temizlenir, haftanın bir günü de odalarınız temizlenir.
Çalışma Masaları
Odalarımızda her öğrenciye ait çalışma masası bulunmaktadır.
7/24 Sıcak Su
Bütün odalarda 24 saat sıcak su mevcuttur.
Plazma Televizyon
Tüm öğrencilerimizin keyifli zamanlar geçirmesi için bütün odalarımızda plazme televizyon bulunmaktadır.
Ücretsiz WIFI
Yüksek hızlı fiber Wifi ile kesintisiz internet erişimi…
Bize ulaşmak için gerekli iletişim bilgilerimiz ve bulunduğumuz konum iletişim bölümünde yer alıyor. İletişim numaralarımızdan bizi aradığında yurt danışmanımız size detaylı bilgileri iletecektir.

Search